Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok valami jó, tényleg...

Ajánlanátok valami jó, tényleg jó önbarnítót? Ami könnyen beszerezhető és olcsó?

Figyelt kérdés
könnyen beszerethető, amit nem kell rendelgetni, olcsó pl 2000-2500alatt

2017. ápr. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a DM-es Sundance bevált. Nem vagyok tőle foltos csak ha bénán kenem de az nem a krém hibája. Nem kopik foltosan,az arcom sokkal egyenletesebb tőle. 1000 párszáz forint
2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es szepbarna szint ad? Olyan tenyleg barna vagy csak epp hogy valami?
2017. ápr. 11. 03:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Első réteg után is nagyon feltűnő a változás kérdezik is hogy szoliba voltál?

De nyáron hogy barnább legyek úgy szoktam hogy bekenem magam aztán 1 óra múlva megint és még barnább leszek. Viszont egyszer bekentem magam 3 szor és akkor már foltosan kopott. Ki kell tapasztalni.

Egyedül a szaga zavar tudod az a tipikus szoliszag de minden barnító ilyen.

2017. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bekentem picit a kezemet ma a boltba, semmi valtozas, de nem lep meg. Dilemma van ekozott es az avonos kozott.. igen nehet donteni
2017. ápr. 11. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Dove summer glow onbarnitos testapolo!! 😉 Barna szint ad nem sargasat es szep egyenletesen kopik. Azsiakba, ilyen kinai kisboltokba (vagy hogy hivjak😂) lehet kapni. A 250 ml-es 700 ft-ert vettem, biztos nem sokkal tobb a 400ml-s 😊 Ajanlom !! Nekem 1 alkalom utan mar latszott a labamon a valtozas, par alkalom utan meg kiraly 🙄
2017. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem egyet kb augusztusban es nem reg adtam oda az egyik baratnomnek, neki allitolag igen, nekem semmit sem hasznalt
2017. máj. 7. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevalt:) tuti hogy nala maradok 😊🙄
2017. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!