Kedvenc sminktermékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már egy ideje sminkelek, de nemrég elkezdtem szelektálni és felújítani. Ezért kérdezem tőletek, hogy mik azok a sminktermékek amik nélkül nem szívesen teszitek ki a lábatok az utcára. Gondolok itt rúzsra, pirosítóra, szemfestékre, gyakorlatilag bármire.


Köszönöm, hogy segítettetek. :)


2017. ápr. 16. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami nélkül nem teszem ki a lábam az utcára az talán a szemöldököm kifestése.

Ceruza: lovely (Az árnyalat nevét sajnos nem tudom)

Szemöldökszett: catrice (2 szín található benne, van hozzá egy applikátor és egy kis szemöldökcsipesz. Az ára kb. 1500ft körül mozog)

Szemöldökfixálóspirál/vagy gél: catrice (Nagyon szeretem mert tényleg jó, szép szint ad).

Szempillaspirál: essence lash princess.

Korrektor: catrice camouflage cream.

Ajakápoló: Eos

Fixáló púder: essence all about matt..

2017. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%

primer: Cover FX enchaner drops

Urban Decay primer potion

Alapozó: Estée Lauder Double Wear

Korrektor: NARS folyékony korrektor

Púder: szintén NARS

kontúrozó: Anastasia, Tarte

Highlighter: YSL (Touché Eclat)

Szemhélypaletták:

MakeUp Revolution

Too Faced

Urban Decaytől a Naked vonala

Szempillaspirál: Lancome Hypnose

Rúzsból a top3: MAC, Tom Ford, Chanel



Alapvetően nagyon sok sminkem van, de úgy vettem észre, hogy mostanában ezekhez nyúlok a legtöbbször, ezek vannak kéznél azonnal.

2017. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alap sminkkészlet számomra kétféle korrektor (egy folyékony és egy tégelyes, jelenleg mindkettő Catrice márkájú, de próbáltam már sokfélét, drogériást és felsőbb kategóriást is, csak azokra nem mindig van keret), egy alapozó (Rimmel márkájú), egy szempillaspirál (MaxFactor márkájú), egy szemhéjtus (Rimmel márkájú, és ez után nem is fogok másfajtát venni), egy púder (valami gyógynövényes kóreai márka, nem én rendeltem de én használom), van pár rúzsom (Rimmel, L'Oréal, MAC, Essence, a L'Oréal a kedvencem), egy primer (Maybelline), egy szemöldökformázó (szintén Rimmel).

Ezeken kívül még ottvannak az ecsetek (van abból mindenféle, az Essence-től elkezdve a Body Shop-on át egészen a Real Techniques-ig mindenféle), a kontúrozó-highlighterező szettek, amik néha alap dolgok, néha elhanyagolom őket, meg van egy Urban Decay szemhéjpúder palettám (Naked 3), de alig használom, igazából a szemhéjpúderezés annyira nem érdekel, én a szemtus - és alá egy szemhéjpúder alap - híve vagyok. A palettát csak különleges alkalmakkor használom, de akkor se mindig van hozzá kedvem.

2017. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

A kedvenc termékeim:

Highlighter: The Balm Mary-Lou Manizer

Szájfény: Victoria's Secret (Legtartósabb szájfények, amit valaha próbáltam)

Rúzs: MAC

Pirosító: Bourjois (54 Rose Frisson)

Korrektor: Bourjois (Radiance Reveal)

Alapozó: Bourjois (Healthy Mix)

Szemfesték: Még nem teljesen találtam meg "A Palettát". Az eddigi legjobb (számomra megfelelő) rózsaszínt a Maybelline The Blushed Nudesban találtam meg.

Szempillaspirál: Bourjois (Twist Up The VoluMe - Black Balm Edition)

Sminkfixáló Spray: Douglas

Jó szemöldökökkel áldott meg a sors (elég dús, ívelt, nem cérnavékony, színe is ok), ha használok is rá valamit, az max a Catrice szemöldökceruzája, azt is ritkán.

Ecsetek: Essence és The Body Shop kabukiecsetje.


Amit nagyon ajánlok:

The Balm Mary-Lou Manizer highlighter (ég áldja őt), a MAC rúzsai, Victoria's Secret szájfények, Douglas sminkfixáló spray.

A szempillaspirálom nekem speciel bevállt (azt hiszik mindig, hogy műszempillám van), viszont sokaknak nem jött be, így...

2017. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Smink nélkül nem megyek ki. :)


Van pár dolog, amiből épp olyat veszek, amire van kupon vagy nem érdekel a márka, pl. korrektor vagy tusfilc, esetleg rúzs, bár a többség MAC.


De ami mindig marad, az:


La Roche Posay SPF (nem zsírosít)

MAC Mineralize alapozó (nem erős fedésű)

Rimmel The Falsies Push Up Drama (tetszik, hogy cuppog, és jó sok festéket visz fel a pillákra)

Bobbi Brown Pot Rouge Fresh Melon (krémes pirosító, kenhetek ebből az árnyalatból egy csomót, nem lehet túladagolni)

Bobbi Brown Sheer Finish Pressed Powder (legjobb púder a világon)

2017. ápr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapozobol es primerbol még nem találtam meg az igazit.

Szem alatti vilagositasra Maybelline Eraser eye.

Szemoldokre Kiko automata ceruza es szinezett szemoldokspiral.

Szemhejra altalaban valamelyik Makeup Revolution palettat hasznalom.

Kontur szintén,a legvilagosabb arnyalat a poralapu contour kitbol.

Mindennapi highlightnak Mary-Lou a theBalmtol,nagyon ajanlom.Alkalmakra Anastasia Glow kit.

Ruzs Kiko Smart lipstick 918as szin,amibol legszivesebben mindet megvenném es csak 3,5 euro!!

Pirositot epp most keresek.

Bronzosito NYC All round bronze, meglepien jo es olcso.

Spiral Kiko volt eddig de most vettem egy Essence Lash Princesst ami nagyon bevalt es olcso is.

2017. ápr. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárhova bármikor elmegyek smink nélkül jó azért nem hárhova de pl vásárolni,vagy amikor orvoshoz megyek nem sminkelem magam.

De amugy L'Oreal infelitible alapozo és korrektora.

Miss porty szemöldök fixálo gél.

Cicás tus változo mivel huzom meg.

Maybeline false lift szempilla spiral.

Trend ut up pure nude rúzs.

Szájfénybol essence shine shine.

Szemhejpuder revolution nude kiadas ami mindenapi hetkoznapi sminkekhez.

Bronzosito pszichials formula.

Maybeline fit me puderevel fixalom a sminket.

2020. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!