Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink illik hozzám?...

Milyen smink illik hozzám? Többi lent!

Figyelt kérdés

Fordított háromszög arcforma,nagy homlok

Szemeim:

az átlagnág feljebb helyezkednek el az arcomon

Közelülő,kicsi,mandulaformájú

Nagy szemhély,de nem mélyenfekvő,hanem kiálló( olyan mintha be lenne dagadva a szemhélyam)


Érdekelne a kontúrozás, szemöldök,és szemsmink is részletesen.Tudom ez nagy elvárás,de tényleg érdekelne :D

CSAK AZ ÍRJON LÉGYSZIVES AKI ÉRT HOZZÁ,mert a nagyon általános dolgokat tudom.Előre is köszi..:)



2017. ápr. 16. 10:27
 1/2 anonim válasza:
Erre nincs megfelelő válasz, főleg nem egy leírás alapján. El kellene menned egy jó kozmetikushoz, aki nem csak kisminkel, hanem tanácsokkal is ellát, vagy akár egy sminkkurzusra.
2017. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemhéjad külső részén fekete vagy bármilyen, az aznapi ruházatodhoz illő SÖTÉT szemhéjpor, és a többi részre(belülre)pedig fehér, sárga, pasztellzöld, -kék, -rózsaszín, -lila stb. szín illene hozzád
2017. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!