Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk! Mit gondoltok azokrol a...

Fiuk! Mit gondoltok azokrol a videokrol ahol 5 kg sminket pakolnak magukra a lanyok?

Figyelt kérdés
Instagramon egyre felkapottabbak (2meteres muszempilla tokeletes smink es egy vodor highlighter )szep a vegeredmeny de csak nekem sokkolo latni azt a rengeteg dolgot amit magukra pakolnak ? 15/l
2017. ápr. 20. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ügyesek, buliba nem baj, ha így elkészítik magukat, nem zavar. Ha ez a hobbija sem érdekel. De a természetességet is szeretem, de elfogadom, hogy ettől jobban érzi magát.
2017. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pl a természetes szépséget sokkal jobban szeretem. Esetleg ha olyan smink van rajta ami nem látszik csak tuning sűrűbb szempilla vagy mittudom én. Viszont amikor karmokat növesztenek és rikító bohócfeük van rövid festett hajjal na az nem az én világom. Persze tud jól kinézni a festett haj is meg stb. de mindent csak ízléssel. Meg amúgy sem egészséges.

[link]

[link]


Ezek szépek de persze ha túl sok van akkor nagyon nem tetszik.

2017. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenekre gobdolok

2017. ápr. 20. 15:17
 4/8 A kérdező kommentje:
*gondolok
2017. ápr. 20. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:
pfhej na erről beszéltem ez már túlzás
2017. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még női szemmel is rossz látni néha ilyet.

Én azon gondolkozok hogy tényleg ilyen sima az arcuk, nem látszanak a pórusaik és a ránc attól a tonna sminktól a homlokukon?

2017. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez szerintem is túlzás... mondjuk van egy vlogger, aki nagyon ügyes, nagyon sokféle, és amúgy erőteljes sminket szokott csinálni, de ízlésesen, és még ha sok highlighter, meg minden van, akkor is látszik ,hogy egy emberi arc, és nem egy maszk.
2017. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem a smink kis mennyiségbe még elmegy, de ha már egy szobát ki lehetne festeni azzal amit magára kent, az már undorító. A természetes szépség mindig jobb, mint a smink.

16/F

2017. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!