Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek? Gyógyszertá...

Hogyan sminkeljek? Gyógyszertárban lehet kapni olyan púdert, stb amik garabtáltan nem tömíti el a pórusokat?

Figyelt kérdés
A bőröm kissé problémás (homlok, orr, áll, szemek alatt). Eddig korrektort használtam szétkenve, ott ahol úgy ítéltem, kell, de egy idő után iszonyatosan elkezdett fényleni az arcom. Vettem tehát púdert(direkt olyan, amire rá van írva h nem tömíti el a pórusokat) is, de attól meg pattanásaim lesznek. Alapozózni nem szeretnék, mert akkor az egész arcomat be kellene kenni, és arra nincs szükségem. Szerintetek hogyan kellene sminkelnem, h eltüntessem a bőrhibákat, pirossgot, mitesszereket?
2010. máj. 15. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is problémás bőröm van,és már mindenféle alapozót kiprobáltam,aztán vettem egy habállagú alapozót,meg hozzá kis szivacsokat,és nagyon jól fed,endegi a bőröm lélegezni. babaszappannal mosom le jó alaposan,majd kicsit kitisztítom,utána tonikkal,majd bőrradírral megmosom,és ha nagyon muszáj teszek fel éjszakai krémet problémás bőrre.(mióta igy használom a babaszappant,90%ban elmúltak a bőrhibáim.)valamint igyál sok folyadékot,és egyél több gyümölcsöt,hidd el nagyon sokat segít.már én is mindent kipróbáltam,és nagyon beválik:) és már nem is kell sminkelni,és a pórusok sem fognak eltömődni,nem lesznek pattik meg mitteszerek:) sok sikert:)
2010. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha tágak a pórusaid akkor sajnos elfogja tömni. ez tény!
2010. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!