Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Naturland mosdókenőcs...

A Naturland mosdókenőcs milyen? Ugyanazt tartalmazza, mint amit a gyógyszertárban kevernek ki?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyász mosdókenőcsöt írt fel, miután allergiás lettem valamelyik arcápolómra. Kaptam egy magisztrális készítményt, ami eddig bevált, és lehet, hogy továbbra is azt használnám, amikor elfogy. Amit a gyógyszertárban kevernek ki, az megegyezik a naturland mosdókenőcsével? Árban van különbség aközött, hogy megveszem tubusban, vagy kikevertetem magamnak? Sminklemosásra mennyire megbízható?


Köszi a válaszokat!


2011. szept. 27. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

ugyanaz, mert a Naturland is a FoNo szerint készíti. viszont azt nem tudom, hogy árban van-e különbség. sminklemosásra is alkalmas, egy időben csak azt használtam, csak sokszor belement a szemembe és pár másodpercig homályosan láttam, de nem lett tőle semmi bajom. amúgy nagyon selymes lesz a bőr utána, én nagyon szerettem. :) egy bajom volt vele, h nem volt illata. az egész testemre használtam, mert ekcémás vagyok. aztán váltottam az alverde készítményekre és ezek illatosak is, persze természetes anyagot tartalmaz.

szóval ha neked is az egész testedre kell, akkor kipróbálhatod az alverde tusfürdőket is. én tényleg mindenre allergiás vagyok, de ezekre nem. mindenesetre olcsóbb a mosdókenőcs és jó is.

2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!