Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Swarovski márka mennyire...

A Swarovski márka mennyire számít nívósnak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire akárki megveheti nem drága de mégis azért csak van neve. Mint a ruhákba egy mayo chix vagy amnesia kb így tudom behatárolni.

Jó nyliván ha arany ékszerröl beszélünk egyértelmű hogy akkor nívósabb de ők gyártanak orvosi fémet és ezüstöt is én ezekre értettem a fent irtakat.

2017. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre ramondjak h swarowski ami csillog manapsag. A markabolt nagyon draga de szerintem mar-mar gagyi kategoria. En ugy hallottam nem lehet hordani egyfolytaban mert a legtobb nem vizallo (ennyi penzert mondhatni bizsut kapsz).
2017. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2017. máj. 10. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is lehetne kristálynak hívni, mert a kristály a természetben keletkezik, a swarovski" kristály" pedig egy színes üveg. Bizsu, ráadásul túlárazott.
2017. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!