Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök sablonnal mennyire...

Szemöldök sablonnal mennyire lehet szép szemöldököt készíteni? Megéri használni?

Figyelt kérdés

Kozmetikus szokta szedni a szemöldökömet, de gondolkodok valami házi praktikán is. Csipesszel béna vagyok úgyhogy ez nekem esélytelen. Ezért gondoltam a szemöldökön sablonon és szemöldök borotván.

( [link]

Vettem is már sablont, de valahogy nem oké, egyik sem passzol hozzám, mármint méretileg a szemöldökömhöz, értem én hogy nem olyan mint a reklámokban, de valahogy nem tudom használni....ki hogyan szokta használni? Olyan könnyűnek tűnik de nekem nem megy, nem olyan dús a szemöldököm és nem is hosszú...



2017. máj. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem passzol, mert ezek a sablonok semmit nem érnek. :D Csak valaki kitalálta, és gondolta majd jól meggazdagodik, mert a sok hülye meg is veszi (ne vedd magadra).

Inkább kérd meg a kozmetikust, hogy mutassa meg, nem nagy ördöngösség. Ha pedig az a bajod, hogy ritka vagy hiányos, akkor ott vannak a ceruzák, porok, zselék, amikkel tökéletesen ki tudod egészíteni.

2017. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet az hogy megkérdezem, csak ugye nekem se kézügyességem se tökéletes látásom nincs hozzá, és ezt most szó szerint értem, ezért gondoltam erre, ha nincs mindig időm eljutni kozmetikushoz, nézzek ki valahogy. Csak gondoltam egy próbát megér, hamár árulják, meg sok jó véleményt olvastam róla. :D De ezek a sablonok...esküszöm szerintem senkinek nincs olyan hosszú meg olyan ívelt szemöldöke...még ha kisebbek lennének azt mondom valamire jutnék vele. :D
2017. máj. 15. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire szeded a szemöldököd? Csak az ilyen kósza szálakat, vagy tök más ívet is szedsz neki, mint amilyen eredetileg?
2017. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt az ívet követni amit ő alakított ki, csak jobban ért hozzá mint én hogy az arcformámhoz mi illik jobban, de egyszer eléggé elbénáztam. Ezért gondoltam sablonra hátha valamelyik illenne hozzám (meg könnyebb lenne vele dolgozni) Na de ugye újra megnöveszteni nem akarom, mert mire visszanő normálisan..hogy néznék ki addig.
2017. máj. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!