Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A teljes szemoldok mennyi ido...

A teljes szemoldok mennyi ido alatt no vissza?

Figyelt kérdés
Sok embernek szedtem mar ki a szemoldoket, nekik tokeletes lett. Mikor magamnak probaltam kiszedni ugyanazzal a technikaval, egyszeruen nem sikerult ugy ahogy szerettem volna...nem voltam vele megelegedve es tovabb es tovabb szedtem..es most nagyon vekony es alapbol ritka szemoldokom van es ez igy eleg elonytelen..ugye mert az arcot a szemoldok emeli ki a legjobban.. Es hat valljuk be ezt most elrontottam. Mennyi ido alatt no vissza az egesz? Hogy ujra szedhessem normalisan, csak mar kozmetikussal :)?!

2017. máj. 15. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Szerintem olyan 2-4 hét között mozog.
2017. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, en is ekorul gondoltam.. De utana olvastam es azt irjak az egyik oldalon, hogy 1 het, a masikon meg 2 honapot irnak, mire kino az osszes szal szemoldok.(eredeti allapotara gondolok) nos...ezt eleg sok idonek gondolom ..azert szerintem nincs ket honap.. Max 1 de nincs telejesen annyi az tuti. Es igy eleg maceras kimenni az utcara. Kiszedetlen szemoldokkel, eleg csunyan nez igy ki. :/ :)
2017. máj. 15. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer szintén rosszul szedtem ki, nekem kb. 2 hónap alatt nőtt vissza teljesen. Szóval tényleg egyénfüggő.😃
2017. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rosszul szedtem ki anno,azóta nem nőtt ki normálisan 😭
2017. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!