Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ferfiak nektek milyen szemoldo...

Ferfiak nektek milyen szemoldok tetszik egy lanyon?

Figyelt kérdés

Kepet linkelhettek.

Jobb a vekony formatlan termeszetes szemoldok vagy legyen megrajzolva? Tetovalas zavar? Ne olyat irjatok hogy "attol fugg hogy nez ki a csaj" hanem valami konkretat h mi tetszik es mi nem.

Lanyok is irhatnak amugy.


2017. máj. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag a természetes, közepesen vékony, szép ívű szemöldök tetszik, semmi megrajzolás, ecsettel kifestés. Tetoválás egyenesen taszító számomra, mindegy hogy milyen technikával van, a szálazott sem tetszik.
2017. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, de olyan hogy szep ivu meg a szepek kozul is kevesnek van es a vege ritkul az eletkorral.
2017. máj. 2. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most rákerestem google... Nagyon meglepődtem de az ott látható tetovált szemöldökök tetszettek jobban. Nekem tetszik ha kicsit karakteres formás és nem taszít ja ígérem festett vagy tetovált
2017. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!