Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos bőrre szerintetek ez...

Világos bőrre szerintetek ez a 2 színű rúzs h állna?

Figyelt kérdés

Alapozó szemceruza és Szempillaspirált szoktam használni.

Gondoltam kipróbálom a matt rúzsokat is. Neten rendeltem (de szerintem sötét :D)

Vélemények?



[link]



2017. máj. 17. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a te kezed a képen? Ha igen, akkor szerintem mindkettő jól áll, és sztem még suliba is elviselhetőek. Ha nem, és sárgásabb a bőröd, akkor lehet, a lila már necces a hidegsége miatt.

Arra ne hallgass, aki szerint csak az élénkvörös jó, nem mindig akar az ember feltűnő szájat, elég ha harmonikusan néz ki... suliba meg egyszerűen közönséges is a vörös.

2017. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Suliba minden rúzs közönséges nem csak a vörös.
2017. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Én ezzel nem értek egyet. 12 évesnél még talán. De már nem a középkorban élünk.
2017. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem a középkorban ezt elismerem, de a hagyomány tisztelet nem egyenlő a maradisággal. Hagyományon azt értem hogy az iskolában elsősorban tanulni kell és nem divatbemutató kifutójaként használni. Ha azt az energiát amit a kinézetre, a menő mobilok táskák kiegészítők megszerzésére fordítanák a tanulók inkább a tudásuk fejlesztésére fordítanák sokkal előrébb tartana a világ. De most sajnos ott tartunk hogy nagyon sok egyetemistának még az olvasás is feladja a leckét.
2017. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!