Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kamerában csillog az arcom?

Kamerában csillog az arcom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy YouTube-r srác vagyok, és elég sokat szoktam videózni, és a nézőim sokszor megjegyzik, hogy kiég az arcom a kamerában(tehát nagyon csillog). Egy ismerősöm azt mondta, hogy keressek az arcom bőrszínéhez hasonló púdert, és használjam. Ez szerintetek nem ciki? Mármint hogy púdert használnék. Persze csak amíg elkészülne a videó, tovább eszem ágában sem lenne használni. A válaszokat előre is köszönöm :D

2017. máj. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Inkább két softboxot vegyél, ami egyenletesen világít meg és tompítja a csillogást. A kép is szebb lesz. Egy youtuber.
2017. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nincs pénz softboxra, akkor fehér nejlontáskát (a vékony fajtát) a lámpa elé. Persze olyan távolságban, hogy ne olvadjon/gyulladjon meg (ugye ezt ide kell írni, nehogy egyszer bíróság elé kerüljek mert valakinek leégett a háza...).

Na meg ha a bőrödön (is) múlik, akkor zsírtalanítani. Pl. bőrfertőtlenítős gézlappal áttörölni a bőrfelületet.

2017. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A zsírtalanítást ki fogom próbálni. A softboxokat egyenlőre nem hiszem h be fogom tudni szerezni, de tervben van :) Mégegyszer köszi.
2017. máj. 22. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról írok, gépes dolgokban nem vagyok annyira otthon, szépségápolásban inkább (pl. nem tudom, lehet-e videóra olyan filtert rakni, amin a csillogás nem annyira feltűnő).


Mielőtt elkezdenél púdert venni, pl. próbálhatsz mattító lapokat is. Ez kevésbé "ciki" talán egy fiúnak, még ha magaddal is viszed vhova, mert nem tűnik kifejezetten sminknek. Sok Rossmann, dm márkánál lehet ilyet kapni (Essence, Catrice, Rival de Loop), mattító lap / (oil) blotting sheet / blotting paper / mattifying paper stb. néven lehet látni őket. Egy csomag kerül ilyen nagyon max. 600 Ft-ba.


Ilyen kis pauszpapír jellegű lapocskák vannak benne, és szépen felütögeted a papírt arra az arcfelületre, amit túl fényesnek találsz, és fel fogja szívni a kiült olaj/zsír nagy részét. De amúgy a gézlap is hasonlóan működik.


Ha mégis a púder lesz a megoldás, sztem nem ciki, legfeljebb ne más srácok előtt pacsmagold magad, mert akkor úgyis le fognak b...izni, sajnos. Pedig sztem pont ilyen púder stb. nem gáz egy férfin, de hát kinek mi. Meg ha csak otthon használod, úgyse fogja senki se tudni.

2017. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát igazándiból most arra jutottam, ha szappannal megmosom a szép kis pofikám, akkor ugye ez a zsíros felület(vagy mi) lejön, és már jó is :D Szerintem maradok ennél, hiszen szappan mindenhol van, nem kell magammal "cipelni" semmi sminkes dolgot. Amúgy ez miatt a b*zizós dolog miatt kérdeztem, de hát ha a szappan nem b*zis.. :'D
2017. máj. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!