Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon megtetszett egy O bag...

Nagyon megtetszett egy O bag táska. Megvegyem sok pénzért vagy inkább replikát vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy eredeti O bag táska, amihez ha megveszek minden kiegészítőt, elég húzós ára lesz.

Vagy vegyek inkább replikát 10 ezer körül, ami komplett táska? Mennyire gagyik a nem eredeti táskák?



2017. máj. 25. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Neked kell eldönteni hogy megérné-e neked annyi pénzt kiadni rá.

Vannak már nagyon jó replikák amikről alig lehet megmondani hogy az nem eredeti. De ki tudja hogy ahonnan rendelnéd milyen lesz? Van róla kép?

2017. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen van kép az utanzatrol. Felhívtam az eladót, aki szerint nem gagyi replika. Utána találtam egy hirdetést a neten, eredeti O bag testet árul, az mégjobban megtetszett, de viszont pluszban kiegészítőket kell hozzá vennem, ami összesen 30-40 ezerre is rúghat. Őszintén szólva sokallok ennyit egy táskáért, de tetszik az O bag egyedisége.
2017. máj. 25. 09:56
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen a 30-40 szerintem is sok érte. És így mennyi lesz?
2017. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem az eredeti táska is egy ócska fröccsöntött műanyag bevásárló szatyor, de szíved joga elkölteni rá 50 ezret
2017. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Oké te meg tedd túl magad azon hogy a kérdezőnek tetszik. Minek kell akkor válaszolni? Nem is értem.
2017. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a táska megosztja a véleményeket. Pl eddig engem sem izgatott nagyon. De most pont nyári táskát keresek és valahogy megbabonázott, látván, hogy kiegészítőkkel mindig lehet rajta frissíteni. Csak ezek plusz pénzek és nem is kevés.
2017. máj. 25. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg az eredetit, majd a replikát, legyen összehasonlítási alapod.

Látatlanba elég nagy eltérés van.

2017. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

az Obag egyedisege tetszett meg? 😂 ez kb olyan mintha azt irtad volna, hogy azert veszel Converse tornacipot, mert az nem tucat 😀

amugy biztos jo taska, es nem is csunya pl szerintem, szoval nincs vele baj, csak kerlek, ez minden, de nem egyedi

2017. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó, ezen nem vitatkozok. Szubjektív.
2017. máj. 25. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell el dönteni kedves kérdező! Az eladóról csak annyit,hogy ugye te sem gondoltad komolyan mikor megkérdezted tőle,hogy gagyi-e azt a választ fogja adni,hogy igen?!!! Neki az a célja,hogy rásózzon az emberekre minden sz*rt,ebből él!
2017. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!