Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyen a michael kors...

Megvegyen a michael kors táskát? C&a h&m termékekben járok de nagyon megtetszett egy drága michael kors táska vagy gáz lenne c&a holmikkal együtt hordani?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

wat

lel

2014. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
te jó ég!
2014. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

persze vedd csak meg ha tetszik

miért lenne gáz?

2014. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem járok olyan márkás cuccokban csak c&a ban mint akik michael kors üzletben vasarolnak sőt mar a boltba is félek bemenni hogy kinéznek??egyik ismim is ilyen tómegcuccokban jár h&m és vett egylouis w.t és cikizik
2014. aug. 18. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha tetszik vedd meg! Ha az ismid eredeti LV-t vett, akkor azért cikizik, mert irigyek rá! Nem tudom hány éves vagy és, hogy az ismerősöd mennyi. De ez nagyon gyerekes viselkedésre vall a környezetétől! Ha neked bejön az a táska, akkor menj be az üzletbe bátran, nem fognak kinézni! Anno én is féltem bemenni pl az LV-be, pont ezért, mint te. De rájöttem hamar, hogy nem kell! Nagyon kedvesek az eladók! Sokkal

hamarabb fintorognak rád egy olcsó kategóriás boltban, mint egy luxus üzletben! A környezeted meg azt mond, amit akar. Neked tetszik? Akkor leld benne örömöd! :) Jó vásárlást! :)

2014. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Az apja egyik barátnőmnek vett Prada táskát, a lány New Yorker, H&M meg hasonló üzletek cuccaiban jár, semmi gáz nincs benne. Szerintem a lényeg az, hogy öltözz fel megfelelően a táskához, tehát jó legyen az összhatás, ne azt mondják, hogy nézd már MK táskája van, de amúgy meg tök bénán van felöltözve.

Biztosan lesznek, akik a hátad mögött beszélnek majd rólad, de valóban inkább az irigység beszél belőlük. Kevés ember engedheti meg magának, hogy ilyeneket vásároljon, szóval örülj neki, hogy te megteheted, csak ne hangoztasd :) Én is nagyon szeretnék MK táskát meg órát meg mindenfélét, mert a kedvenc márkám, de nem tehetem meg, de majd egyszer! :D

2014. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
sokkal gázabb lenne ha replikát vennél (hamisítványt)
2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg!
2018. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!