Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S.! Milyen legyen akkor...

S. O. S.! Milyen legyen akkor a hajam?

Figyelt kérdés

Nemrég befestettem a hajam szőkére, majd vissza barnára. Kopott. Most megint volt egy barna festés megint kopik.

Az eredeti hajszínemet próbálta a fodrász visszahozni, ám hiába.

Mind a kettő melegbarnára festette oedig nekem hidegbarna... Azt mondta így fogta be a festék mert alapból van rajta ilyen voros árnyalat/csillogas.

Elvileg fekete lettem volna az első festésnél, de hibaztam es szokere festettem be.

Most is lennék fekete, pláne mert azt hallottam hogy az nem nagyon kopik.

De az eredeti színére is visszafestetném csak azzal még hónapokig kéne szórakozni hogy ne kopjon ki, és én lehet hogy még vasalnám is (most biztos jönnek a ne vasald art a hajnak stb kommentek, de unom mar hogy hullamos a hajamm)

A fekete kopna? Melyikre éri meg inkább, érvek?



2017. máj. 27. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy kopik rendesen a fekete is :D

Amikor 2 hónapig csak tövét festem, utána mindenki barnának mondja a hajam :(

2017. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden hajszín kopik, nekem pl vörös van, az főleg :/ Szerintem olyanra festesd ami a legjobban tetszik/ legjobban áll. A feketét például leszívás nélkül más színre átfestetni már nem tudod..
2017. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!