Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen milyen sminktermékek...

12 évesen milyen sminktermékeket használhatok?

Figyelt kérdés
Tudom nem kéne 12 évesen még sminkelnem meg stb. de nem tehetek róla ha érdekel a smink világa anyukám is engedi attól, hogy megengedi nem rossz anyuka másban nem enged mindent vannak pattanásaim párak... Köszönöm előre!

#smink #tini #12 éves #nem olyan túl feltűnő smink
2017. jún. 4. 21:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Maximum bb krém, mert az többé-kevésbé légáteresztő. De pattanásra inkább arctisztítót ajánlanék, nem sminket, de ez a te döntésed.
2017. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Korrektor a pattannások elfedésére és szempillaspirál, esetleg egy kis szemöldök formázás a hétköznapokra bőven elég szerintem.

Ha van egy kis időd hétvégente, próbálgass a szemhéjadon és a szádon különböző színeket, gyakorolgass tusvonalat húzni. Nézegess videókat :)

Vigyázz az alapozókkal, hiszen fiatal vagy és a bőröd még sokat fog változni, ne tedd tönkre!:)

2017. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

pattanásos bőrnek jobban árt a smink, pedig... inkább bőrápoló termékeket használj, mint sminket. vannak jó tonikok, arcmaszkok erre a célra. én egyébként a testradírral is neki szoktam menni, igaz már huszonéves vagyok, de még mindig pattanásosodik az arcom.

(mellesleg engem jól nyakon vertek volna, ha kimegyek sminkelve ennyi idősen utcára...otthon lehet próbálgatni, emlékszem, én is anyu cuccaival bűvészkedtem, de nem mentem úgy el otthonról)

2017. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Színtelen szempillaspirál és szemöldökzselé, maximum korrektor alkalomszerűen a pattanásra és esetleg enyhén színezett ajakbalzsam.
2017. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 vagyok, és csak korrektort szoktam használni néhanapján, és arctisztítót. Nekem ez bőven elég. :)
2017. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
2%
SEMMILYET
2017. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen egy korrektor sztem bőven elég, esetleg egy színezett ajakápoló.
2017. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrektor, szempillaspirál, valamilyen szép halvány szájfény vagy ajakápoló belefér.
2017. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
24%
Nem akarok senkit megbántani de,mi a jó büdös bus bánatért akarod magad sminkelni?Már nem azért én is 12 vagyok és semilyen sminket nem használok még korektort se!De ez mondjuk meg se lep az osztályomba minden lány sminkeli magaát csak én nem mert szerintem hülyeség főleg 12 évesen.
2017. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
63%

Szerintem egy kis tusvonal vagy szempilla spirál :)

De szerintem ne használj semmit ne tedd tönkre az arcod

(ezektől még nem fog tönkre menni) :)

2017. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!