Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket ajálott...

Milyen sminktermékeket ajálottok az arcomhoz megfelelően? Több info lenn.

Figyelt kérdés

Szóval frissítem a sminkcuccaim , mert már szükséges és van olyan sminktermék amit még nem is használtam eddig és szeretném kipróbálni. Szőke hajam és pattanásos világos bőröm van ehhez keresnék én sminktermékeket és kérlek irjátok le hogy milyen márkától ajáljátok:

Primer

Alpozó

Folyékony korrektor

Rendes korrektor

Az arcomhoz megfelelően pirosítót/bronzosítót és milyen színben ami szerintetek jól állna

Konturozáshoz

Highlighterezéshez


Nagyon sokat segítenétek evvel :)



2017. máj. 8. 17:45
 1/2 Lemony válasza:
Nekem is világos és pattanásos bőröm van. Alapozónak én a Catrice HD liquid coverage-t használom, nem drága, de nagyon jó. És ha pattanásos bőröd van akkor érdemes beszerezned egy zöldes korrektort egy sima mellett.
2017. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Primert nem használok.


Alapozót én is Catrice-től ajánlanék, mert messze ott vannak a legjobb ár-érték arányő alapozók és világos színben is vannak. Én a 24HR Made To Stay alapozót használom, mert én szeretem a jobban fedő és krémesebb alapozókat, de ez innen már ízlés kérdése. Nekem ugyan nem kifejezetten pattansos a bőröm, de néha előjön egy-egy pattanás, azokat is szépen elfedi.


Én csak folyékony korrektort használok, mert a bőröm vékony és érzékeny a krémesebb korrektorokra, megfullad alattuk. Catrice Liquid Camouflage nagyon jó, amellett pedig az Essence új korrektora is (névre nem emlékszem, de narancssárgás duci üvegben van).


Pirosítónak én első körben egy halványrózsaszín vagy barackos pirosítót vennék (a bőrtónusodból függően). Nem akarok direkt drága dolgokat ajánlani, de eddig messze a Clinique Cheek Pop pirosítói váltak be nekem a legjobban. Igazából olyat, amit most lehet kapni drogériában, nem tudok ajánlani, mert vagy olyanjaim vannak, amit már forgalomból kivontak, vagy limitált kiadás volt (pl. az Essence limitált kiadású pirosítói gyakran jobban tetszenek, mint amit egész évben lehet kapni).


Bronzosítóból nekem egy Tchibo-s van (szezonális kiadás volt), de alapjáraton nem szoktam bronzosítani az is olyan kb., mint egy bronzosító-pirosító-highlighter keverék, tehát világosabb, mint az átlag bronzosító, és nem is ad annyira "napcsókolta" külsőt, bár ez engem nem zavar.


Kontúr: Én elég nehezen találtam világos bőrhöz olyat, ami nem túl narancsos... a Catrice Prime and Fine kontúrozója lett a nyertes, abból a világosabbik. Abban egyébként highlight is van, így arra sem kell pluszban költened, és szép színe van, olyan, ami se nem túl arany, se nem túl rózsaszín, és sztem mindenkinek jól állna. Ha aranyosabb színű highlightert keresel, akkor nagyon tudom ajánlani a mülleres Terra Naturi márka Face & Body Shimmer / Highlighter / mittudoménmi-től a világosabb színt. Vmi meseszép, szép fényes, nem csillámos-

2017. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!