Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol, milyen boltokban lehet...

Hol, milyen boltokban lehet divat szemüveget venni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szemüveges,de úgy gondolom,hogy jól áll nekem a szemüveg,ezért akarok ilyen divatszemüveg dolgot....tudjátok ami nem csinál semmit a szemmel,csak úgy van :D

2017. jún. 10. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Optikában, de nem olcsó.
2017. jún. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Na bazz... Nekem KELL, örülj, hogy neked nem.

Amúgy bármelyik szemüveges üzletben kérsz egy 0 dipotriás szemüveget.


AZ állatkert...

2017. jún. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
H&m-ben vannak, ha jól emlékszem.
2017. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod van, kettes? Örülj inkább annak, hogy divatba jött a szemüveg viselés!

Nem hallottam még olyanról, hogy egy rákos beteg felháborodik, amiért valaki leborotválja a haját, mert neki úgy tetszik.

Igen, neked nincs választásod, vagy szemüveg, vagy kontaktlencse, de ne bunkózz már azért, mert más szívesen hordana. Ne itt hisztizz, hordj kontaktlencsét ha annyira zavar, ha meg nem, akkor csak fogd be.

2017. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!