Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm építés menete,...

Zselés műköröm építés menete, alapanyagok stb?

Figyelt kérdés

Építettem már, de...

Néztem több videót, más is épített már nekem, de mkndenkoashogy csinálja. A videókban sem ugyanugy csinálják.


A c ívet mikor kell kialakítani?

Egyik videóban az alapreteg után csinálják, a másikban a végén, a fedolakk felvitele előtt.


Aztán...

Nem mindegyiket videóban hasznaltak alaplakkot és nail prepet. De volt, ahol igen. Én mindig használtam. Azt el lehet hagyni?


Valaki le tudná írni a pontos menetét a műköröm építésének?


Valamint lenne még egy olyan kérdésem, hogy a színes díszítő zselét úgy kell felvinni, mint az építő zselét, vagy mintha sima körömlakk lenne. Mert ha úgy csinalom, mintha sima lakk lenne, nagyon átlátszó. Bár lehet, hogy a zselé rossz minőségű.



2017. jún. 11. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Színes zselét lakkozás szerűen visszük fel, több rétegben. Előkészítő folyadék MINDEN esetben kell, max a videóból kivágták azt a részt. Nézd meg crystal nails videóit. Mukorom.tv
2017. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Még annyit, hogy a c ívet mikor kell kialakítani?
2017. jún. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!