Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinálnak az Avon tanácsad...

Mit csinálnak az Avon tanácsadók pontosan vagy miben tudnak segíteni? Illetve nektek milyen tapasztalaitok vannak ezzel kapcsolatban!

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban tudnak segíteni, hogy jó sok Avon terméket vásárolj :-)
2017. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmiben.

Online rendeltem pár dolgot, és ehhez kötelező kiválasztani a saját Avon tanácsadómat, közben soha egyiket se láttam.

Szerintem ennek az volt eredetileg a jelentősége hogy az ismeretség miatt rá tud beszélni a vásárlásra. Megbízol benne, jókat beszélgettek aztán rendszeresen vásárolsz tőle.

2017. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen az Avon tanácsadónők egészen más státuszban voltak, mint manapság. Régen kevesebben voltak, tréningeken vettek részt... Ma már, a cég profitéhsége miatt, mindenki, aki elmúlt 18, lehet Avon-tanácsadónő kb. Engem is beszerveztek egy egyetemi rendezvényen, bár azóta sem foglalkoztam vele, de hivatalosan az vagyok :D (nem kapok semmilyen csomagot, katalógust, ahhoz kérni kell).


Ma már kb. csak az a lényegük, hogy ahol nincs márkabolt, ott rajtuk keresztül lehet rendelni meg tájékoztatnak az aktuális akciókról. De azonfelül semmit nem tudnak. Most nem tudom, kapnak-e tréninganyagokat meg ilyesmit a katalógus mellé, de pl. komolyabban avonozós ismerősöm olyan alap kérdésekre nem tudott válaszolni, mint hogy zsíros bőrre milyen alapozót ajánl az Avonból (fogalma nem volt, melyik alapozó milyen bőrre jó).

2017. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki szeretne az most is ugyanúgy tanulhat és részt vehet minden képzésen ingyen. Szóval aki akar az most is ugyan úgy profi, aki meg leszarja attól ne várjatok csodát...
2017. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!