Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalaitok az Avon...

Mik a tapasztalaitok az Avon solutions mellfeszesítő zselével? csak a mellett feszesíti? Nem lesz tőle nagyobb? tényleg hat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan termék amitől nagyobb lenne a mell. Ha lenne ilyen, senki nem feküdne kés alá és nem fizetne milliókat egy műtétért.


Amúgy szerintem nem rossz, tényleg kicsit feszesíti a mellet, de szerintem egy jó testápoló is hasonló hatással lenne. Nem kell csodákat várni egy krémtől sem.

2011. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. jan. 19. 17:35
 3/6 A kérdező kommentje:
és mennyire biztos hogy egy testápoló is hasonló hatással lenne?
2011. jan. 19. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel ennek is az a lényege, hogy feszesítse a bőrt, ugyanúgy megteszi egy sima bőrfeszesítő testápoló. Nincs az összetevőkben nagy különbség.


Ahogy írtam, ezek nem csodaszerek.

2011. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem


köszi

2011. jan. 19. 18:33
 6/6 anonim válasza:
A mellfeszesítő használatával megnyugodhatsz nem lesz nagyobb a melled. Ennek az a lényege, hogy a mell bőrét tegye simábbá, feszesebbé amely segít kiemelni a női mell körvonalait és még bájosabbá varázsol. Azért az összetevői kicsit komplexek, nem olyan mint a többi termék. Érdemes kipróbálni.
2011. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!