Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krém zsíros pattanásos bőrre?

BB krém zsíros pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
BB krémet lehet zsíros/zsírosodó pattanásos bőrre használni s bőr egész felületén? Ha igen, akkor milyet? És kell alá valamilyen, a bőrömnek megfelelő hidratáló krém? Még az is érdekelne, hogy abból milyen, és hogyan alkalmazzam. Továbbá, hogy utána kell e (és milyen) krém/hidratáló krém. Még érdekelne, hogy a bőrt szárítja e, mennyire, és hogy nem tömíti e el a pórusokat. Mert nem szeretnék több bőrhibát/pattanást.

2017. jún. 12. 17:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem is zsírosés pattanásos a bőröm , nem jött be a BB krém . Most egy nagyobb fedésű alapozót használok. Ezt szerintem ki kellene próbálnod , és ha bejön akkor használd , bár szerintem zsíros bőrön nem nagyon fog mülködni
2017. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, erre mást nagyon nem tudok mondani. Esetleg keress fel egy kozmetikust/sminkest és kérd ki a tanácsát, hogy a te bőrödre mégis milyen fajta termékeket tudna ajánlani. Én kipróbáltam több BB krémet is, de igazándiból egyikkel sem voltam elégedett...Most már szebb az arcom, de még mindig vannak bőrhibáim, hegek, foltok és régebben volt több pattanásom is, na most én nem találtam olyan BB krémet, ami ezeken segített volna...a BB krém alapvetően nem is arra van kitalálva, hogy ezeket elfedje, tehát mondjuk nagy csodát nem vártam tőle, de szívesebben használtam volna mint az alapozót mert könnyedebb. Valamint a zsíros bőrömön nem is bírta sokáig, kb. úgy néztem ki mint, aki éppen lefutott volna egy maratont mert konkrétan csillogot, fénylett a fejem... Úgyhogy én letettem róluk, szerintem max. annak jó, akinek tényleg szép a bőre vagy csak minimális hibák vannak rajta. Én jelenleg a Rimmel Lasting Finish 25H alapozót használom, amivel meg egész jól ki vagyok békülve, szeretem.
2017. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cc krémet is használhatsz. Annak nagyobb a fedése.
2017. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!