Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros, felszíni vízhiányos,...

Zsíros, felszíni vízhiányos, tág pórusú bőrre milyen alapozót vagy BB krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés

A matt alapozóktól elkezd hámlani a bőröm még akkor is ha hidratálót, primert használok és számomra ezek maszk hatást keltenek. Ha viszont szárazabb bőrre valót használok még púderre is egyből átfényesedik és be is csomósodik az arcomon és a pórusaim még nagyobbnak látszanak. Az egyetlen ami bevált az a garnier pure active BB krém aminél viszont a világos annyira sötét számomra, hogy csak nyáron jó. Írhattok drágábbat is 4-5000Ft árkategóriáig mert attól félek ha nem válik be csak a pénzt dobom ki rá mint a lent felsoroltakra is. Előre is köszönöm a válaszokat.

Ezeket próbáltam már:

Avon matting foundation

Cetrice all matt

Nivea világos bőrre BB krém

Helia D BB krém normál bőrre



2017. márc. 12. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy MAC üzletbe, ott a csajokkal ki is tudjátok próbálni az alapozókat. Bár az inkább 10ezer körüli ár, viszont legalább jó és színválaszték is van. Pl Studio Fix Fluidot ajánlom.
2017. márc. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon messze lakok a fővárostól így ez sajnos nem megoldható, de köszönöm a tanácsot!
2017. márc. 17. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sminkeles elott le szoktad zsirtalanitani az arcodat? (Arctisztito, micellas viz) Szoktad radirozni az arcodat (kb heti 2x ?)
2017. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen tisztítom az arcbőröm és radírozni is szoktam 2-3 naponta, ahogy jónak látom. Most arckrémet váltottam és látok némi janulást a szárazság terén.
2017. márc. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!