Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés köröm töltésénél fáj a...

Zselés köröm töltésénél fáj a csiszolás, természetes?

Figyelt kérdés
Első alkalommal csiszolták a körmömet, égető és fájó volt. Nem tudtam, hogy ez fájdalommal jár. Mindenki így van ezzel?

2017. jún. 13. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer egy csajnak mint teszt alany egy képzésen. Az oktató azt mondta hogy ez csak akkor fordul elő amikor túl vékonyra reszeli. Amikor egy amatőr csinálta nekem is égett és a rendes reszelővel is olyan erőssen csinálta hogy vérzett majdnem az összes ujjam. Amikor az oktató csinálta szinte meg se éreztem. Tehát ez baki a körmösödtől, nyugodtan szólj neki legközelebb( ha vissza mész hozzá).
2017. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóltam neki mikor csinálta de azt mondta h felmelegszik és attól van.
2017. jún. 13. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne fájnia. Ez azt jeleni, nem csinálta jól.
2017. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom :) nem reggeliztem, iszonyatosan csípett és elájultam 😂
2017. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keres másik körmöst. Nekem egyszer fájt, majd kiderült, hogy papírvékonnyá reszelte a saját körmömet... Más körmösnél nem volt ilyen probléma.
2017. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!