Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék megtanulni sminkelni...

Szeretnék megtanulni sminkelni, tudtok jó tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, voltam már egy pár órás tanfolyamon, szépen kisminkelt, de otthon már nem tudtam utána csinálni, néztem videókat is, de nagyon idegennek érzem, amit ezek alapján csinálok. Tudtok ajánlani olyan iskolát, ahol tényleg megtanítják, hogyan sminkeljem magam?

Nem szeretnék másokat sminkelni, de magamat jó lenne tudni. (Pár hétköznapi és buli smink) Köszönöm!


2017. júl. 1. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak magadnak szeretnél, amatőr módon, akkor meg lehet videókból is. Én videókból tanultam meg, és már gondolkozom azon, hogy elvégzek egy tanfolyamot, és akk papírom is lesz róla, szóval B tervben lehetek sminkes :D (leginkább ilyen tanfolyamok vannak). Vannak olyan videók is, amik tényleg nagyon alapvető dolgokat magyaráznak el, és ha pár olyat megnézel, akkor menni fog! Illetve szerintem ennek idő kell, én már kb. 5 éves sminkelek, és vannak dolgok, amikkel nagyon sokat szenvedtem, most se százas, de már többnyire meg tudom jól csinálni. Ilyen pl. a tusvonal. Nagyon sok gyakorlás, odafigyelés, és kísérletezés kell ahhoz, hogy vki megtanulja, mi áll jól neki. De ha szeretnéd, írj privátot ,és szívesen segítek.
2017. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon béna vagyok:( Van már 4 féle alapozóm például, de valahogy egynek sem tetszik a színe. Pedig arcon próbáltam, már nem is kézen. Tudom, hogy természetes fény kellene, de ugye nem vihetem ki a boltból, hogy kenegessem:( Tényleg az alapoktól kellene a segítség.
2017. júl. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!