Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan aki nem tud megtanul...

Van olyan aki nem tud megtanulni vezetni és abba kell hagynia a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez relatív, hogy nem tud valaki vezetni.

Igen, van olyan, hogy valakinek nagyon rosszul mennek a dolgok, mert nincs olyan jó érzéke hozzá. És ha nem olyan jó az oktató, és a jogsira sincs túl nagy szükség, akkor ott szokták hagyni. Főleg ha a vizsga sem sikerül soha.

De ez inkább csak motiváció hiányából szokott előfordulni, bebeszéli magának hogy nem megy, és ezzel letudja.

Figyeld csak meg, hogy az olyanok, akik kiskoruk óta csak az autókról beszélnek, és érdekli őket a téma, elsőre meg szokott lenni a jogsijuk, és jól is vezetnek, akkor is, ha a tanfolyam előtt kormányhoz soha nem ültek. Azért, mert nagyon érdekli őket a téma, és motiváltak. Én is ilyen voltam pont, tudom miről beszélek.

2017. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy abba KELL hagynia.

Olyan lehet, hogy megunja és/vagy elfogy a pénze.

2017. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rika, de vannak emberek, akik nem tudják megtanulni az autóvezetést.

Ezerből talán egy, vagy még kevesebb.

Náluk általában mentális, vagy pszichés probléma van a háttérben. Öt sikertelen vizsga után azért küldik PÁV-ra a tanulót, hogy kiszűrjék azokat, akik a további gyakorlás ellenére sem lesznek alkalmasak a vezetésre: képtelenek egyszerre többfelé figyelni, reflex-szerűen helyesen cselekedni, a vezetés olyan pánikot vált ki, ami a vezetés biztonságát veszélyezteti, stb.


Azok az emberek, akik képesek lennének ugyan megtanulni vezetni, de ilyen-olyan okok miatt feladják, más csoprtba tartoznak, ők elég sokan vannak.

2017. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanfolyamon senki nem tanul meg vezetni.

Akinek a forgalmi vizsga sem sikerül, az közveszélyes. Asszem 4 bukás után pszichológiai vizsgálat jön.

Kb 10 emberrel együtt tanultam vezetni (nagyvárosba ingázva, mert otthon lámpa sem volt, így mindig 3 tanuló volt a kocsiban) azok között egy csaj és egy srác volt aki mellé be mertem volna ülni ha nincs ott az oktató mellette.

Az egyik lány teljesen alkalmatlan volt, megjárta a pszichológust is, 3x majdnem megölt minket szegény oktató alig tudott menteni... Na neki is meglett a jogsija valami korrupt vizsgabiztosnál. Sajnos sok ilyen van az utakon

2017. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

általában a járműkezelés okoz gondot..ha nagyon kell a jogsi, mert kapna egy autót, akkor irány az automata-váltós tanfolyam...legfeljebb automatát kap.


abbahagyni sosem kell. van váltási lehetőség.

2017. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!