Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros rúzs és azon kívül...

Piros rúzs és azon kívül semmi smink. Rosszul néz ki? Milyen frizura áll jól hozzá?

Figyelt kérdés
Alkalmi ruhához, csak piros rúzst tervezek feltenni,meg valamilyen hajat szeretnék majd a fodrászommal csináltatni. Sötétbarna hosszú hajam és barna szemem van. Szerintetek baj ha a szememre nem akarok semmiféle sminket? Konttyal vagy leengedett hajjal néz ki jobban?

2017. júl. 3. 14:48
 1/10 Cheese Pancakes ***** válasza:
34%
Szerintem kontyba jobb lenne a hajad, és nem baj hogy nem sminkeled nagyon ki magad.
2017. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem baj szerintem sem hogy csak rúzst teszel fel. Szerintem leengedett hajjal jobb :)
2017. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem nagyon kell hozzá szemsmink mert a szád a hangsúlyós. Simán is tökéletes.

Szerintem bárhogy jó a hajad hozzá.

2017. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha kizárólag rúzst teszel, az nagyon béna. Mint amikor egy kislány elcseni az anyjától, és felkeni.

Egy minimális "láthatatlan" smink kell. Alapozó, korrektor, púder, pirosító, szempillaspirál. Máris sokkal ösdzeszedettebb az összkép.

2017. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

4-essel egyetértek, ha ez sem megy, legalább alapozó meg spirál.


Mert tényleg elég "szakadt" így, ennél az is jobb lenne, ha semmit nem sminkelnél.

2017. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Alapozó stb sztem is fontos ha igényesen akarsz kinézni. Szemet meg valóban nem nagyon szoktak sminkelni ha erős a rúzs.
2017. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Smink nélkül csak akkor, ha tökéletesen sima és esztétikusan egyenletes színű a bőröd, különben nem ártana legalább egy BB krém, pirosító, esetleg egy leheletnyi világosbarna szemhéjpúder, spirál, szolid szemhéjtus/ceruza (ami csak nagyon közelről látszik), bőrhibákra és szem alatti karikákra - ha vannak - korrektor, kis púder, ha valami meleg helyre mész, hogy ne csillogjon a fejed, szemöldökpor, persze csak feltűnésmentesen.
2017. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem azért szempillaspirált tegyél.
2017. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én raknék fe szemceruzát és spirált is.


Momo

2017. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*fel
2017. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!