Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercinget szeretnék....

Helix piercinget szeretnék. Tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ha szuratom akkor talpas vagy karika ajánlott? Nekem a karika jobban tetszik,de úgy hallottam,hogy jobb a talpas.Tapasztalatokat tudnátok írni? Mennyire fájdalmas? Mennyi idő a gyógyulási ideje?

2017. júl. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy talpas vagy karika. Maga a szúrás nem fáj, mert leérzéstelenítik, de utána fájni fog. Egy hónap a gyógyulási ideje kb. De szerintem inkább nyár végén csináltasd, mert a melegbe ha leizzadsz vagy a strandon nagy a fertőzésveszély.
2017. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. júl. 5. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem le kellett cserélnem a talpasat, mert az illesztéseknél igen nehéz volt megtisztítani a gennytől (miután megszáradt lehetetlen is volt).

A karika jobban mozog, de ha nem piszkálod, csak nem lesz baj.

2017. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És neked mennyire fájt amikor csinálták?
2017. júl. 6. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a dupla golyós barbellre szavazok. A talpasnál macera a tisztítás, a karika túl sokat ficánkol és lassabban gyógyul.

Maga a szúrás semmiség. A gyógyulási procedúra viszont nem az. Gyógyulási ideje 3-12 hónap. (Ez a porc miatt van.) Első fél évben cserélni nem ajánlott. Kezdő ékszernek titán anyagú a célravezető. Ápolni Octenisept oldattal napjában 5 alkalommal. Első hónapban ne áztasd ki, és legalább 2-3 hónapig kerüld a vegyszerek, kozmetikumok használatát a fül környékén is (pl hajhab, spray, lakk...stb)

Vigyázz rá, próbálj nem rajta aludni az elején. Szellőzzön minél többet.

Ha bedagad és vadhús nő rá (keloid), akkor kezelni hidrogén-peroxid oldattal napjában 5 alkalommal. Krémekkel ne kezeld. Gélekkel sem, kenőcsökkel sem. Kezeléshez jó még a betadin is, csak mivel színez így nem célszerű minden oldalról nézve.

A gyógyulási idő ugyan sok, de attól még a problémák hamar megszűnnek. Sokan ilyenkor cserélgetik már. Pedig más a fájdalom megszűnése és más a gyógyulási idő.

Arra még figyelj oda, hogy hajad ne tekeredjen rá hátul a füled mögött.

Így elsőnek ennyit. Ha lenne még kérdésed, tedd privátban!

Remélem segítettem!

2017. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Sokat segítettél:)
2017. júl. 6. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég csekély a fájdalom. Öt másodperc, és az ékszert is beletette a piercer. Nem nagy dolog.

Nekem a betadin nem vált be, az Octenisept úgy néz ki hogy jó.

Nekem ki kellett cserélnem a talpas ékszert, az muszáj volt, de én hülye még többször is ki-be tettem, cseréltem, mert koszos volt, le kellett tisztítanom.

Augusztus elején lesz egy éve hogy csináltattam, de még nem százas. Elismerem, az én hibám.

2017. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyit kifelejtettem, hogy nekem a Westendben Tetrant mondtak, hogy kenjek rá, de mivel az kenőcs, nem volt jó. Azért is volt rossz tisztítani, mert rászáradt és borzasztó volt.
2017. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!