Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy a nyári...

Mit tegyek, hogy a nyári melegben ne folyjon le az arcomról az alapozó? Bármit teszek, az izzadtság miatt folyik, és csúnya, olcsó, lifehack megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
Sajnos a bőröm nagyon csúnya, égéséi sérült, elkerülhetetlen a smink, amivel nincs is baj, csak nyáron, folyik, izzadok, elkenem, idegesítő. Nincs valami home-made hazái, egyszerű de nagyszerű megoldás arra, hogy ez ne történjen meg? Köszönöm előre is.

2017. júl. 11. 00:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Használj pórusösszehúzó, minimalizáló báziskrémet a smink alá! Nemcsak tartósabb lesz, de sokkal kevesebb alapozóra lesz szükséged, hogy egységes arcszíned legyen. A folytatáshoz krémes állagú, fényáteresztő termékeket válassz, amik rugalmasan idomulnak a bőrödhöz. A bőregységesítő primer után előnyösebb, ha nem alapozót, hanem egy légiesebb, könnyedebb textúrát keresel; igényeidnek megfelelően választhatsz BB, CC, DD, vagy akár EE krémet az arcszíned egységesítésére, védelmére. Könnyű szerkezetüknek köszönhetően látványos és gyors megoldást kínálnak; mindamellett, hogy egész nap friss, hidratált lesz bőröd, még fényvédőt is tartalmaznak. A szem alatti területet vagy az esetleges bőrhibákat korrektorral álcázd!
2017. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:D
2017. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első:


Ez tök jó az átlag nőknek, de nekem kötelező nagyon jól fedő alapozót használnom.. :(

2017. júl. 11. 08:57
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt hallottam, és láttam videókban,hogy van egy ilyen spray, ami fixálja a sminket. Azt kellene kipróbálni.

Vagy pedig, elvileg ha a púderezett arcodat jeges vízbe mártod,az is fixálja. De ez azért nem olyan,mint az első.

2017. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Évekig éltem olyan országban, ahol 40-50fokok voltak non-stop. Nekem az életmentő az Estee Lauder Doublewear alapozó volt. Kupon napokon nem olyan vészes az ára, főleg, hogy sokkal(!!) kevesebb kell belőle, mint egy drogériás alapozóból.

Soha nem olvadt le a fejemről, mindig számíthattam rá, elég volt néha leitatni zsepivel az izzadságot.

Itthon már nem használom minden nap, csak ha biztosra akarok menni, vagy tudom, hogy hosszú napom lesz.

2017. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

Ne sminkelj a fiúk utálják és a műkörmöt is!


Kösz

2017. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Primer, erre jöjjön az alapozó, arra púder és esetleg még sminkfixáló. Alapozók közül amúgy az egyik kommentelő említette az Estée Lauder Double Weart, nem tudom, ismered-e, de brutálisan fed és nagyon tartós.
2017. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mért kell lepontozni. Ez nem az én érdekem 3 milliárd nó közül valogathatok.
2017. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 azt az egót...
2017. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mégegyszer, 3 milliárd. Néha elkondolkozom mért segítenék embereken, ha nem lehet.
2017. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!