Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fém karkötőket kedvelő...

A fém karkötőket kedvelő lányok a bilincset is kedvelik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

:D ez tetszik

Nem feltétlenül, nekem volt, h sokáig hordtam, de a bilincset nem kedvelem mondjuk erotikus célból még nem használtam lehet bejönne.:D

2010. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem sitre kell menni,akkor igen :D
2010. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Napközben karkötő, otthon kettesben pedig bilincs.:)
2010. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell ezeket párosítani, hogy aki az egyiket szereti, az a másikat is, de én speciel igen. =)
2010. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem azok a lányok kedvelik a fém karkötőket, akiknek jól áll. Egyébként a karkötő talán a legősibb ékszer. Keveseknek jut eszébe erről a bilincs. Talán inkább csak valamilyen érzelmi, társadalmi kötelék jelzése lehet, mint minden kör alakú ékszer. Nem ajánlanám, hogy előzetes tapogatózás nélkül bilincset ajánlj egy fém karkötős lánynak.
2010. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pár hónapja vagyunk együtt, elég laza a lány, de nyilvánvaló, hogy nem fogom leteperni és megbilincselni. Viszont nagyon szereti - mondta is - a fém, vagy fémes hatású karkötőket. (Több tucat van már.) Szerintem nagyon jól áll neki.

Úgy tervezem, hogy névnapjára kap tőlem egy ezüst karkötőt, de poénból mellé egy bilincset is. (Azért ez nem véletlen, mert szóba jött már a kötözős szex, de csak érintőlegesen.)

2010. máj. 30. 09:43
 7/7 anonim válasza:
Az én válaszom, határozott nem. Szeretem a fém karkötőket, meg a fém órát, de ha bilinccsel próbálkozna nálam valaki, azonnal otthagynám.
2010. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!