Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok Budapesten néhány...

Hol tudok Budapesten néhány száz forintért nagy és színes kiegészítőket venni? Tehát nyakláncokat, karkötőket, gyűrűket stb. keresek olcsón,1000 forint alatt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Blaha aluljáró. Van egy nő, gyönyörű egyedi, színes ékszerei vannak olcsón. Néha a Nyugatinál is láttam őt, illetve az áruit (szintén aluljáró).
2011. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azsia center meg.

Vagy neten talalni ekszerkeszito tiniket akik blogon arulnak, erdemes rajuk googlezni.


Mi anno hugammal sajat ekszereket hordtunk meg amikor nagy gyongyfuzesben nyomultunk.

Tenyleg fuzok is magamnak vmi klassz fulbevalot...

2011. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettő jó ötlet. :) Majd körbenézek, de természetesen jöhetnek még további válaszok.
2011. ápr. 2. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben a leárazott cuccok között...én mondjuk keresztanyummal szoktam egyedi ékszereket csináltatni...ő hobby boltban dolgozik. kiválogatom, h mi legyen a nyakláncon, megbeszéljük a hosszt, formát, és estére megcsinálja. persze kell érte fizetni, de jobban járok, mintha megvenném boltban.
2011. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jeans Club. ott mindig olcsok viszonylag és egész jok is :)
2011. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!