Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Müköröm? Ez így jól van?

Müköröm? Ez így jól van?

Figyelt kérdés
A mükörmös a körmóm két oldalánál kicsit kihagyta. Tehát a két oldalán, úgy három millimétert kilóg az eredeti körmöm. Nem nagyon látszik, de azért fura.

2017. júl. 21. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Három millimétert a két oldalán? az 6 milliméter/köröm, bocsi de nekem az egész körmöm szélessége annyi.
2017. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át amit írtál...

az több, mint fél centi!! Milyen "körmösnél" voltál te?

2017. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 mm, félreírtam
2017. júl. 21. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs jól. Én mikor körmöt építek az egész felszínt kihasználom és nem hagyok réseket. Feltölteni már másik csajhoz jelentkezz be szerintem.
2017. júl. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

EEEEE.

Rossz. Többet se menj oda. Egy, hogy könnyebben letörik, kettő, hogy így még nem is szép. Azért nem olyan bonyolult a műkörmözés, mégis mindig akadnak kóklerek... sajnos ez van.

2017. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ez így nem jó, de egy minimális, szinte láthatatlan részt valóban ki szoktunk hagyni, mert az sem jó, ha a börre kerül az anyag, vagy a sáncokba. Valószínűleg emiatt, nem vitte fel a teljes körömre az anyagot a körmösöd.
2017. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán csak keskenyítő hatást szeretett volna elérni. Milyen alakú a körmöd?
2017. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!