Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan formázzam a szemöldököm...

Hogyan formázzam a szemöldököm annélkül hogy kitépném?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném formázni a szemöldököm de nincs lehetőségem elmenni kozmetikushoz és én nem tudom kiszedni a szemöldököm mert szemüveges vagyok és nem látom a szálakat. mit tudok csinálni? van erre megoldás?

2017. júl. 21. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
hát szemöldökcsipesszel kiszeded. Az, hogy szemüveges vagy, miben hátrál?
2017. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vedd le a szemüveged, rajzold meg szemöldökceruzával a szemöldököd kívánt formáját, és húzogasd ki a kiálló kis részeket. Van a cérnás szemöldökszedés, az állítólag annyira nem fájdalmas, de én nagyon béna voltam vele, szóval a megszokottal csinálom. :D
2017. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem:) az elsönek válaszolva igazábol abban akadályoz hogy félek hogy nem jó szálat húzok ki mert nem annyira látom a szálakat
2017. júl. 21. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:

#1 Ha valaki nem lát rendesen közelre, akkor szemüveg nem nélkül nem biztos, hogy ki tudja magának szépen szedni mert nem látja, szemüveggel pedig nem biztos, hogy rendesen hozzáfér.


Ha úgy érzed, hogy ki kellene szedni formára, akkor szerintem kérd meg egy barátnődet vagy ha van lány tesód, akkor őt vagy anyukádat, hogy segítsen neked. Egyébként meg tudod fésülni (akár fogkefével is), lehet kapni zseléket (átlátszó, színezett), amikkel rögzíteni is tudod illetve nyilván ceruza, por. Ezek is segíthetnek, de ha abszolút érintetlen a szemöldököd és szerinted nem megfelelő a formája, akkor formázás nélkül azért annyira nem lesz hatásos.

2017. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es: én szemüveg nélkül csak elmosódott foltot látok az arcomból, szóval a szemöldökömet még véletlen sem tudnám szemüveg nélkül kiszedni, szemüveggel meg megint nem megy, mert útban van.
2017. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahh bocsi, kettes vagyok és nagyon felszínesen olvastam a szemüveges részt. Ha annyira nem látsz, akkor szerintem mindenképp menj kozmetikushoz, esetleg vegyél szemöldökformázó gélt, hátha :)
2017. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a válaszokat és megfogadom őket

annyira nem vastag a szemöldököm már sokszor volt szedve kozmetikus által csak most nem tudtam elmenni sajnos és azért kellene.

2017. júl. 21. 22:09
 8/11 anonim ***** válasza:
-8 as dioptriával simán kiszedem a szemöldököm, csak 2 centire kell legyen a fejem a tükörtől
2017. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen én arra gondoltam hogy a laptopomon van vebkamera és ha azzal rázummolok a szemöldökömre akkor sikerül
2017. júl. 21. 22:34
 10/11 Metionin ***** válasza:
Szerezz egy nagyítós tükröt, amíg nem volt kontaktlencsém, azt használtam amikor kikentem a szemem :D
2017. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!