Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti mennyiért vesztek...

Lányok! Ti mennyiért vesztek alapozót?

Figyelt kérdés
alapozó, smink

#smink #elírás #alapozo #kidolgozást
2017. júl. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

van egy amit a hétköznapokra használok, ez olyan 3000 körüli áron kapható

és van egy amit eseményekre, bulikra használok, ez 7000 forint körül kapható,de nem maszatolódik, nem folyik le és tökéletesen fed. Viszont eléggé tömíti a pórusokat így nem való mindennapi használatra.

2017. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen gyakran veszel? én 2000-ért veszek, vagy fél éve vettem utoljára, most fogok újat, sajnálom rá a pénzt igazából. meg a legtöbb büdös is nem tudom miért...
2017. júl. 24. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

az olcsóbbikból fél-háromnegyed évente, attól függ mennyit használom

a drágábból olyan másfél évente

2017. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

7ezer?!?! Atya úr isten! :O


Nem sajnálod ra a pénzt. Meg a 3ezret is sokallom ra. Sztem felesleges ennyiért.

2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hétköznap vagy az avonos alapozómat használom ami 1350 forint körül szokott lenni vagy pedig egy maybelline-t ami olyan 2500 forint körül mozog. Buliba vagy fontos eseményre a loreal true match alapozóját használom ami 4500 forint de csodálatos vele az eredmény.

22/L

2017. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

3-4 ezer körül.

Volt már 15 ezres alapozóm is, de annyival nem volt jobb, hogy ennyit fizessek érte.


Szerintem amúgy fölösleges mások tárcájában turkálni, van, aki szán alapozóra ennyit, mások meg nem, kvára senkinek semmi köze hozzá, nem kell itt atyaúristenezni :D Meg lehet nyugodni.

2017. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem sajnálom rá a 7 ezret, mivel tudom hogy állatkísérlet mentes, teljesen bio és nem károsítja a bőrömet, valamint olyan kevés, és jó a fedése, hogy másból, pl a 3 ezres alapozómból két és fél tégellyel elhasználok, míg ebből egyszer.
2017. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hétköznapra a nyx alapozot de amúgy a Mac alapozojat ha huzos nap lesz vagy ilyesmi lehet drágább de ha mar az arcomra kenek valamit....akkor az mar legalább legyen jó és kevesebb is elég belőle később fogy ki ! Inkább spórolj jobbra de a saját borod amit magadon viselsz pont nem azon kene szerintem spórolni meg ha elkenodik mi értelme? És ahányszor kifogy és újra veszed a szar olcsón egy évben annyi erővel vehetsz jobbat is nem kell a 10-12ezres Macet nem azt mondom,de 7-8ezres kategóriába is vannak biztos jobbak :)
2017. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!