Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha nem használok sem...

Gáz, ha nem használok sem alapozót sem korrektort a sminkhez?

Figyelt kérdés

Csak szemcerka, spirál, rúzs/szájfény és a szemöldökömet hennával szoktam festeni. Néha teszek szemhéjfestéket.


Szerintetek ez így jó? Kevès-sok?

A bőröm szerintem egész szép, egyenletes.


20/l



2017. júl. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, örülj, hogy szép a bőröd. Én sem tennék ilyeneket, ha nem lennének szem alatti karikáim, de azok miatt sajnos muszáj.
2017. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ez nem smink.


Ne érts félre, nem vagyok vakolós meg kontúrozós, nekem is szép a bőröm, egy majdnem színtelen CC krémet használok. De inkább csak ezt, mint bármi mást.


Ezen kívül csak kitöltöm a szemöldököm, spirálozok és ajakbalzsamot használok. Alapozó/BB/CC nélkül a többinek nem látnám értelmét.


De ha neked így jó, csináld így. Te tudod, neked mi a legjobb.

2017. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a bőröd, felesleges. Valamilyen hidratáló krémet esetleg használhatsz helyette. Alapozót maximum éjszakai sminkhez, vagy alkalomra elég, ha felraksz, amikor amúgy is "full sminket" csinál az ember. :)
2017. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond,ha tényleg szép bőröd van.
2017. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt! :) örülj neki, hogy nincs szükséged alapozóra és korrektorra :)
2017. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!