Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretitek a Kylie Cosmetics...

Szeretitek a Kylie Cosmetics termékeiteket?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve vele? Mi a véleményetek? Eredetit vagy kamut vásároltatok? Melyik termékek vannak meg? Van esetleg facebookon csoport, ahol szó van a termékekről?

2017. júl. 26. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ebayes kamu van, de én szeretem.

mindegyik szín meg van. a nudeok és a piros ugyanolyan mint az eredeti színre, a többi meg csak picit tér el és csak 400 forint volt darabja.

5000 forintot nem adnék ki egy sminktermékre.

2017. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem van több eredeti Kylie Cosmetics termékem, nagyon meg vagyok velük elégedve. A rúzsok viszont (szerintem) nem érik meg az árukat, az Yves Saint Laurent és Chanel rúzsok jobbak. Viszont Kylienak a szemhéjjpúder palettái páratlanok. Nekem a Burgundy és a Birthday paletta van meg, valami fantasztikus! Pigmentált, maga a paletta nehéz (tehát van benne anyag) és gyönyörűek a színek. Nem ajánlom a Fake Desinger Make Up-ok megvételét, mert hosszú távon nagyon rontsolja a bőrt. Akkor inkább valami olcsóbb Dm-es smink vagy Max Factor. Ne azért vegyél kamu sminket hogy henceghess vele az emberek előtt. Amire nincs pénz azt nem kell megvenni.
2018. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!