Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok vízálló szemhéjtust...

Tudnátok vízálló szemhéjtust és szempillaspirált ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyanokra lenne szükségem, amik nem folynak el, ha pl. a fej a víz alá kerül, vagy nagyobb mennyiségű víz az arcra fröccsen.

Előre is köszönöm a hasznos kommenteket!



2017. júl. 26. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen van. Bemész drogériába és találsz egy kilót egy csomó márkából. Nekem most Catrice-es spirálom van, de általában az összes vízálló tényleg vízálló (bár bele lehet futni rossz termékbe). Rá van írva ezekre, hogy waterproof. Tusból is biztos találsz
2017. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, van 1000 fajta, de sajnos az eddigiekkel jól megszívtam... Nem nagyon szeretnék még 20-at kipróbálni, mert az kicsit drága mulatság lenne, ezért küldtem be a kérdést.
2017. júl. 27. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam egy márkát is, ami nekem bevált, nyugi van. Kísérletezgetnk kell egyébként is.
2017. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy egy kiló ilyen kérdés volt már, azok között is szemezgethettél volna
2017. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem mosom le másnap is fent marad, alig lehet lemosóval levakarni és most brutál akciós

2017. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg a maybelline géles tusa, azt és az előző által javasolt pupát váltogatom, mindkettő csodás
2017. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!