Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel fessem a szemöldököm?

Mivel fessem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Közepesen sötét barna hajam van, a szemöldököm viszont elég ritka. Formára szedem, de szerencsére nem kell sokat. Szeretném festeni a szemöldököm, de úgy hogy annyira ne legyen szembetűnő a változás, és viszonylag tartósan. Milyen terméket tudnátok ajánlani(por, ceruza stb.), amivel meg tudom azt csinálni, hogy ne legyen annyira sötét, és kitartson egész nap (suliba). Vélemények? Tapasztalat? Illetve hogy válasszam ki a legmegfelelőbb színt?

2017. júl. 28. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Szia! A legjobb, legegyszerűbb, legtartósabb a henna! ;)

Lehet fekete és barna szemöldök hennát venni pl fodrászkellékesben vagy ilyesmi kozmetikai boltokban.

Nekem bevàllt! És nem kell minden nap foglalkozni vele, simán érheti víz stb stb. 2-3 hetenként festem újra, vígan megvagyok vele ;)

Remélem segítettem!


20/L

2017. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Semmivel, így szép, ahogy van.
2017. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező sajnos a szemöldököm nekem is szőke és ritkàs a hajam pedig barna...én eddig szemöldök port hasznàltam, de nem tetszik ahogy megcsinálom magamnak. Én holnap megyek kozmetikushoz aki befesti...kivàncsi leszek meddig bírja majd írok véleményt!:)
2017. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!