Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell a szemöldökport...

Hogyan kell a szemöldökport használni?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni ilyet?

2017. júl. 30. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkabb a szemöldök hennát javasolnám :)

Tartósabb, kevesebb a macera vele, vízàlló. Van fekete és barna színben, és elég olcsó is.

2017. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én essence szemöldökport javasolnám, amit ugye Rossmannban be lehet szerezni egész olcsón. 2 szín van benne egy sötétebb és egy világosabb illetve még egy kis ecsetet is tartalmaz a készlet, amivel szerintem könnyű dolgozni. Eleinte nekem is kellett egy kis idő,hogy ráérezzek a mennyiségre és a használatra de nem nagy dolog, a lényeg,hogy minél természetesebb maradjon a hatás. (Szerintem legalábbis)
2017. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Pfhuj de analfabeta vagy uristen
2017. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyere g@ci, hányjál ide mert nem vagyok egy sz@ros plázak@rva ahogy te, másokat aróságok miatt megítélő értéktelen sz@rdarab?

Lehet, hogy én nem értek minden apró-cseprő sminkcucchoz, de boldogabb vagyok! Egyrészt, mert csak a sminkek világa jelenti nekem a boldogságot, másrészt mert én nem ez alapján ítélnek embereket? Ide süllyedünk azért kell kirobbantani lassan a 3. világháborút mert valaki megkérdezi hogyan kell egy sminkcuccot használni?

Elmagyaraznád miért vagyok az, analfabéta szerencsétlen?

2017. aug. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!