Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez igy nem sok smink? Ti...

Ez igy nem sok smink? Ti milyen sminkeket használtatok 14 évesen?

Figyelt kérdés
Én a pattanásaimra korrektort,szem alá is,egy bebe rózsás ajakbalzsamot,egy szemhélyápolót.(szemüveges vagyok)

2017. júl. 31. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
oszinten kit erdekel hogy mennyi sminket hordasz? naponta van ilyen kerdes es mar rohadt unalmas, mindenki annyi sminket tesz fel magara amennyit jonak erez.
2017. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Jó az szemhéjápolónak is.

És nem sok, a korosztályodban láttam már durvábbakat :D

2017. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
én semennyit nem használtam. igazából ameddig vigyázol a bőrödre (ne száradjon ki, stb), addig teljesen mindegy mennyit hordasz.
2017. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Csak én nem bírom magamon elviselni a sminket?
2017. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Én ennyi idősen nem sminkeltem egyáltalán.
2017. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
14 évesen nem kellene ennyi sok sminket használnod mert hamarabb öregszik meg az arcbőröd.
2017. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak szempillaspirált használtam, és korrektort a szemem alá.
2017. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkret te csak korrektort hasznalsz ami smink,szemkornyek apolo az nem is smink hanem borapolasi termék,szempilla spiralt szajfenyt is hasznalhatsz melle.
2020. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!