Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen műszempilla nyújt...

Milyen műszempilla nyújt természetes hatást?

Figyelt kérdés

Nemrég futólag találkoztam egy rég nem látott barátnőmmel. Rögtön feltűnt a szempillája. Nagyon szépen kiemelte a szemét, dús volt es természetes.

Nincs tapasztalatom mű szempillaval ezert kérnék tanácsot. Dús, természetes szempillantás szeretnék, milyen műszempillával tehetem el, persze a legjobb lenne ha tartós is.



2017. aug. 2. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem több hónapig volt, de nem bírta sajnos a szemem, pedig szerettem :(


Ugye van 2D, 3D, 6D stb. ezek azt jelentik, hogy 3D-s pillánál 3 db műpillát raknak 1 sajátra, tehát minél több D, annál sűrűbb. Én azt javaslom, hogy kezdj 2D-vel (1D is van, de azt kevesen csinálják + annak nagyon vastag a szála, ami nem jó a szempilládnak)

Nekem is 2D volt, természetesnek éreztem, de mégis dús volt :)

2017. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!