Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S Ü R G Ő S! Piercinges...

S Ü R G Ő S! Piercinges kérdések (? )

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt gyógyul a septum piercing? Mennyi idő után lehet jobban mozgatni? Tehát befordítani az orrba.


Milyen fertőtlenítő, érzéstelenítő lenne jó, van olyan, amit neten meg lehet rendelni?

Illetve patkós pc mindegyik jó? Tehát akárhonnan lehetne venni? (Nem lakok nagy városban, nem is tudnék utazni más városba)

(Mielőtt valaki írná, hogy menjek piercerhez, ne szúrjam magamnak ki inkább, azok maradjanak csendben)



2017. aug. 4. 23:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és inkább valami jó magyar oldal legyen, ahonnan rendelni lehet és megbízható.:)
2017. aug. 4. 23:14
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Octenisept

Amúgy pont nem septumot kéne magadnak szúrni

2017. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha valamit a fejembe veszek abból nincs kiút:) ha elcseszem, akkor így jártam:)
2017. aug. 4. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Sokan szúrják házilag, nincs ebben semmi ördöglakat.

[link]

2017. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem állatra gondoltam, ha te esetleg azzal viccelődnél, kevdes utolsó:)
2017. aug. 4. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy,12?

Azt se tudod hova kell szúrni,hogyan kell szúrni,még megfelelő felszerelésed sincs hozzá.

Majd jól el fogod cseszni,begyullad,aztán járkálhatsz a kórházba hetekig gennyes orral.

Jól fogsz mutatni szeptemberre...


Ajánlom figyelmedbe az első sort:

[link]

2017. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulási idő 4-12 hét. Fertőtlenítőnek a Brado termékcsaládból a megfelelők nagyon jók, de akár a betadine is. Érzéstelenítésre semmi. Bradot, betát és kezeléshez Octeniseptet tudsz rendelni is természetesen.

Patkós ékszerből mindegyik? Ezt nem értem igazán. Ha egy 8 G-s patkót rendelsz, az nyilván nem fog a 14-esbe belemenni.

Ajánlott kezdő ékszernek a két végén golyós, titán száras patkó ékszer. 16 vagy 14 G szárvastagsággal. Sok helyről lehet rendelni, de olyan, ami magyar, olcsó, normális és megbízható? Nincs. Ha van PayPal számlád, akkor a crazyfactory-t ajánlom. Megbízható 4-8 napos a szállítási idő (6.000 Ft felett ingyenes), az ékszerek is megbízhatóak és széles a választék is.

Kezelése napi 4-5 alkalommal fültisztító pálcika segítségével Octenisept folyadékkal.

A rendelt ékszerek csomagoltak, de nem sterilek! Szóval előtte érdemes lefertőtleníteni őket a fent leírt szerek valamelyikével. Mire lesz még szükséged? Jó esetben méretre való gumikesztyű, septumfogó. A gumikesztyűket általában 50/100/200 db-os kiszerelésben árusítják. A septumfogó 2000 Ft körül van. Tű 40-250 Ft között. Ékszer 300-800 között. A kezelőszerek és fertőtlenítők ára a kiszereléstől függ.

Bár leírtam, de az otthoni egyedül szúrást én sem ajánlom. Egyrészt nem árt benne némi tapasztalat, hogy ne túl rossz helyre bökj, másrészt akár tükör előtt csinálod, akár nem, sokkal több esélye van, hogy ferde lesz.

A nem tudnám utazni más városba részt nem értem. Tudtommal Magyarországon minden településen jár vonat vagy autóbusz járat, amivel más településekre, vagy nagyvárosokba lehet jutni. Annyira nem lakhatsz messze egyiktől sem, ahol csinálnak testékszert. Illetve van pár testékszerező, főleg vidéken, akik házhoz is mennek. Ha könnyebb ékszer lenne még azt mondanám egye fene, próbálkozz, de a septumhoz nehéz hozzáférni.


Remélem azért segítettem így, vagy úgy.

2017. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sima orrpiercinget, de még cimpámba se szúrtam volna magamnak, lol. majd meséld el mi lett a vége. :D
2017. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Természetesen megírom majd :D
2017. aug. 21. 23:59
 10/10 A kérdező kommentje:

Naaaa huh

Sikeresen kiszúrtam egy septum piercinget, nagyon tetszik, rohadt könnyű volt ^^

2017. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!