Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok lenne ez vallásos suliba?

Sok lenne ez vallásos suliba?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire számít e de vallásos suliba fogok jarni (9.be megyek) és szoktam sminkelni magam...

alapozot használok amikor kicsit több pattanásom van

és szempillaspiralt

tust is szeretnek neha de sajnos nem mindig sikerül és lehet hogy a vallásos suli miatt szólnának mert hallottam ilyenről , h nem engedtek a tusvonalat (nem konkrétan ebbe a suliba , hanem másik vallásosbol hallottam)

meg néha szoktam ajakfilcet is használni de ebben sem vagyok biztos, h megengednek...

de ha engedik is szerintetek sok lesz ha pl alapozó, szempillasprial, ajakfilc vagy tus ?

Mert azért hasonlítani is szeretnek magamra de ezek a dolgok már egy ideje megvannak és alltalanosban nem nagyon használtam csak a szempillaspiralt és nem szeretném hogy továbbra is a szobámban álljanak hasznalatlanul

Köszönöm a válaszokat előre is



2017. aug. 9. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem , h a tust vagy az ajakfilcet külön használnám, nem együtt mert az nagyon sok , de ha csak vagy ezt vagy azt használom akkor meg elmenne nem?
2017. aug. 9. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez teljesen iskolafüggő. Kérdezd olyanoktól, akik már odajárnak vagy ott tanítanak. :) Például a mi városunkban is van 2 vallásos suli. Az egyikben, ahová a tesóm jár, a rövidnadrágot sem engedik, térd fölé sem érhet. Körömfestés, smink, gyerekszerelmek aztán pláne nincs. Szeretnek abba is beleszólni, sulin kívül mit csinálsz. Ha nem mész el a vasárnapi misére, az igazgató behívatja a szülőt. De van egy másik vallásos iskola itt, a barátnőm jár oda, és képzeld, színes raszta haja van, úgy öltözik, mint egy fiú, és még csak nem is a legjobb tanuló. :) Szóval mi ezt nem fogjuk tudni megválaszolni. De sok sikert kívánok, remélem tetszeni fog az új iskolád.
2017. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21. században élünk, szerintem le se sz**ják, használd nyugodtan. :D Ismerősöm is vallásos suliba jár, és ennél sokkal durvábban sminkel, őt se szólták még meg.
2017. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 10. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Katolikus suliba járok. Én is szeretek sminkelni, szoktam is. Nekünk annyira nem szoktak beszólni, de a tusvonalat, meg az erős rúzst nem szeretik itt.
2017. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!