Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti inkább a gyűrűket...

Lányok ti inkább a gyűrűket vagy a karkötőket szeretitek jobban? Mi a véleményetek a most ismét nagyon divatos karika fülbevalókhoz?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem mind a kettőt de inkább hajlok a gyűrűk felé. Valamint ha egy lànyon szépen izlésesen áll az a karika fülbevaló akkor nekem azok is nagyon tetszenek:)

16/L



2017. aug. 11. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi nem karkötőt hanem nyakláncot akartam írni😅

Ui: nektek van kabala ékszeretek?

2017. aug. 11. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte fóbiám van a gyűrűktől. Rettegek, hogy egyszer rászorul az ujjamra ės nem tudom leszedni.

A szép nyakláncokat viszont nagyon szeretem.

A karika fülbevaló is jól néz ki, feltéve ha kisebb méretű.

Az óriási karikák már kicsit c.gányosak.

2017. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek, minden legyen rajtam: gyűrűk, karkötő és nyaklánc is. Én a bizsukat kedvelem leginkább, a csillogós bizsukat.
2017. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden van rajtam, gyűrű, karkötő, fülbevaló, nyaklánc.

A karika fülbevaló ilyen örök darab, pár évente visszajön a divatba, egy szép darab nem is cigányos.

2017. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és van kabala ékszerem, egy rakás ékszerem van de a kabalám az ezüst ankh medálom és az oldalláncom, ha otthon felejtem őket tudom hogy rossz napom lesz :D
2017. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyakláncot jobban(és karkötőt is:D:D)!!!! G

yűrűt nem hordok, mert nem olyan kényelmes; plusz félek, hogy leszakad az ujjam!

2017. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*yűrűt=gyűrűt
2017. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!