Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A karika fülbevaló divatos még?

A karika fülbevaló divatos még?

Figyelt kérdés
Régen tök sokan hordtak karika fülbevalót (főleg ezüst színűt), kisebbet/nagyobbat. Mostanában nem nagyon látom, hogy ilyet hordanának az emberek. Kiment a divatból?

2014. júl. 17. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy divatos-e, de nekem bejön a nagy karika füllbevaló :)
2014. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is most találtam meg egy régi nagyobb karika fülbevalómat, és akkor gondoltam bele, hogy milyen régen volt már rajtam :) pedig nagyon szerettem/szeretem :D
2014. júl. 17. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nyugodtan vedd fel újra. Én pl örülök, ha látok nagy karikafüllbevalóval hölgyeket :) sajna már tényleg nem hordják annyian :(
2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van akinek borzalmasan áll, de amúgy én még látok nőket vele:D De szerintem nem valami szép, 10ből 8 nőnek igénytelen:S Pedig nekem is tetszik de valahogy nem érzem magamhoz illőnek:D
2014. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Már nem igazán divatos annyira, mint pár éve volt. Ehhez szerintem az is hozzátartozik, hogy egy idő után az összes puruttya cigány ilyet hordott :/

Van, akinek nagyon jól áll, de sokaknak közönséges lesz tőle az arca, például nekem is. Hiába van egyébként bájos, kislányos arcom, karika fülbevalóval olyan vagyok, mint egy kis k..va.

2014. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!