Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszeretném kérni a véleményet...

Kiszeretném kérni a véleményeteket arról, hogy középsuliba hogyan sminkeljek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éves lánynak suliba:

Matt rúzs, normálus színekbe; szempillaspirál; szemcerka; szinte színtelen szemhéjpúder, alapozó, korrektor, púder.

Ezeket szeretném használni, de előbb kikérném a véleményeteket.

Eddig csak korrektor, púder, szemcerka, halvány rúzs vagy szájfény.

Most szeretnék ezekre áttérni.

A szemhéjpúdert nem minden nap használnám mrg a matt rúzst sem.



2017. aug. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van,ha van rá időd reggel,én van,hogy inkább tovább alszok,mint hogy sminkeljek. Én csak alapozót púdert és szempillaspirált használok,néha matt rúzst:)
2017. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ezek teljesen rendben vannak, szóval csak rajta 🤗
2017. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én BB krémet hasznàlok,szempillaspirált,bronzosítot és highlightert.
2017. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jobb napjaimon szempillaspirált. 😂


20/L

2017. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó sztem csak akkor kell, ha olyan bőröd, hogy anélkül tényleg ronda. Egyéb esetben elég középsulis időszak után elkezdeni használni. A színtelen szemhéjpúder, ha csak az van a szemeden (mármint csak olyan színű szemhéjpúder), tök fölösleges suliba.

Ha sminkelsz, akkor szempillaspirált mindenképp tegyél fel, nélküle befejezetlen és sufnituning jellegű az egész. Szóval szemcerkát spirál nélkül neeeeeeee.

A többi sztem mehet.

2017. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapozót ne! Tizenkettedikes leszek és elég gáz és kiábrándító amikor 14-15 éves kiscsajok 5 kg alapozóval vonulnak be az első napon:D Egyrészt szörnyen nevetséges másrészt tönkreteszi a bőröd. És sokan még csak rendesen felvinni sem tudják.

Én inkább azt tanácsolnám hogy igyekezz minél jobban tisztítani , ápolni az arcbőröd és akkor kevesebb cucc kell rá. Ha nagyon ronda lenne még így is (amit nem hiszek) akkor is max egy bb krém.

Szerintem a szemhéjpúder sok , de ahogy érzed.

A matt rúzzsal semmi baj , ha nem rikító vagy rögtön burgundi színekkel próbálkozol , tartósabb mint egy szájfény és kevésbé ragad így szerintem az praktikusabb.

Ami még szintén nagyon sokat dob az arcon , ha a szemöldök szépen , ízlésesen ,em túl erősen meg van csinálva.

ugyanez a szempillaspirál.

2017. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia:)

Én a te korodban spirált és tust használtam. :D

Amiket írtál azok rendben vannak, kivéve az alapozó. Nem hinném, hogy 15 évesen olyan komoly bőrhibáid lennének, amiken csak az alapozó segíthet. Viszont ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor inkább ajánlanám egy jó minőségű BB krém beszerzését. Nyilván ez is roncsolja a bőröd valamilyen szinten, de 100x jobb, mintha alapozót kennél magadra. :D És szerintem a rúzs sem feltétlen szükséges még, csak pl. ünnepségekre. Képzeld el, hogy uzsonnázol, és a rúzs fele lekopik a szádról. Nem szép látvány ugye? :D

2017. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Én középsuliban elég erősen sminkeltem magam(felfedeztem a metált mint zenei műfajt ami még mindig az egyik kedvencem) tusvonal ,alatta lila smokey effekt az alsó vizvonalam alatt full fedésű alapozó barna mattra száradós rúzs és senki nem szólt érte.Azt csinálsz amit akarsz,azzal sminkelsz amivel akarsz úgy ahogy te akarsz mert ez a te életed.
2017. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!