Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze szeretnék rakni egy...

Player97 kérdése:

Össze szeretnék rakni egy modernebb gépet és kiszeretném a véleményeteket kérni? (adatok lent)

Figyelt kérdés

cpu: Intel Core i5 6500

vga: Nvidia Geforce GTX950 2GB

ram: 2x4 GB Kingston hyperX 2400mhz DDR4 CL12

táp: 500w Chieftec


2016. aug. 7. 23:47
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
GTX950 helyett rx460, szerintem jobb lenne ha azt megvárnád, ha táp nincs meg akkor XFX TS450 vagy Corsair Vegeance 400W. A Corsair több ágas, jobb védelem fél-kompakt, bocsi pont nem jut eszembe ,hogy hívják, a lényeg ,hogy ami nem kell kábel azt ki tudod venni.
2016. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Moduláris.


Amit én ajánlanák tápot: XFX 550 Gold 22-23 ezresért már meglehet venni, és gold minősítésű táp. Seasonic belsővel, szóval minőségi. Igaz nem moduláris, de ha van egy jó házad, akkor nem is fontos, hogy az legyen.


Alaplapot nem írtál. Az esetleg van? Ha van akkor miféle?

2016. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Az moduláris! Bocsika, remélem ez nem ok a lepontozásra.
2016. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem pontozok én se le se fel.


De... nem, nem az.


[link]

2016. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez lesz az. :D


Lehet Lecsót félre értette, és az " Az moduláris " az a megvilágosodás fényének szólt és nem a tápnak amit ajánlottam. Ez esetben bocsi. Késő van. :D

2016. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
AZ "az moduláris!" felkiáltás az ilyen homlokomra csaptam ,hogy "igen úgy hívják!".Mert ugyebár az a Corsair félmoduláris.
2016. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!