Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb. hány éves kortól lenne...

Kb. hány éves kortól lenne ajánlott sminkelni? A suliba

Figyelt kérdés
Nem gondolok nagy dologra csak egy kis szempilla spirál, szájfény esetleg korrektor vagy szemöldökceruza

#smink #hány éves kortól sminkeljek
2017. aug. 16. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nincs olyan hogy ajánlott vagy hogy muszály. Bár azért 12 évesen felesleges szerintem.

Szerintem szemöldökceruza felesleges. De amit leírtál az rendben van. Ha nem viszed túlzásba.

2017. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom hany eves vagy, viszont

Szajfeny szerintem folosleges, de te tudod

Korrektor csak pattanasokra vagy a szem alatti karikakra

Szemoldokceruza meg tudom, hogy eletmento tud lenni. Baratnomnek voros haja van, ebbol adodoan a szemoldoke nem nagyon latszik, es furan nez ki.

2017. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%
Szerintem 8-ban okés :D
2017. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Gimiben/közép suliban okés.

Ált.suliban felesleges!! Csak mégjobban szétcseszik a bőrüket a gyagya tinik. Néha jó a smink, de suliban felesleges....!


20/L

2017. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én 17 vagyok. Nem tudok fogok e később, de egyelőre nem tudnám nap mint nap elviselni magamon a sminket. Zavarja a szememet, a szájfénytől meg ragad a szám, meg le eszem meg iszom szóval kár. De az osztályomban vagy 2-3 lány sminkeli magát, azon kívül senki. Pedig ők is velem egyidősek.
2017. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de nekünk általánosban mindenféle smink használata tilos volt. Szerintem középiskolás korban normális a sminkelés elkezdése.
2017. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen teljesen OKÉ!!!!
2017. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem minek kérdezed meg másokat hogy enyi sok e? Te annak érzed? Ha nem akkor meg fesd ki magad és hordjad a sminkedet. Ha mindig mások vissza igazolására vagy kiváncsi nagyon boldogtalan leszel! Én ennél sokkal többet használok igaz én 17 vagyok de persze ha beszol valaki nem érdekel, én ilyen vagyok ez tetszik, mindenkinek úgyse tudsz megfelelni.
2020. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!