Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olyan tipet kapni...

Hol lehet olyan tipet kapni körömre, ami az egész körmöt befedi és nem kell egybereszelni a körömmel?

Figyelt kérdés
Ebay-en láttam eddig csak, de az nagyon sok idő mire kiér illetve Müllerben de az nagyon drága szerintem egy hétre. Mostanában kéne, ha valaki tud kérem jelezze. Előre is köszi.

2017. aug. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen tipet csak úgy kapsz hogy előre mintázva van, tehát nem raksz rá zselét meg semmit. Pont azért ér csak a köröm feléig a tip hogy ha ráhúzod a zselét az egészre akkor egybe tartsa a körmöddel.
2017. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :/
2017. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Müllerben vettem egyszer, Kiss márkájút talán, az nem volt mintátzva és teljes volt, csak 2 ezer forint annyiból meg elmegyek körmöshöz. A H&M-ben volt még, nem tudpm azt ismeri-e valaki. Az szines volt de jok voltak a szinek
2017. aug. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!