Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jön le ilyen hamar a...

Miért jön le ilyen hamar a körömlakk? nem is az h pattog, hanem egész nagy darabokban ledobja a körmöm.

Figyelt kérdés
mindent megtettem már,elotte jól lemosom a régit,kezet mosok,zsírtalanítom a körmöm. kentem már átlátszót alá,fölé. és nem egy litert nyomatok rá,hanem csak szépen vékonyan,annyira,hogy a színe meglegyen. száradni is hagyom eleget.nem is gagyi márkájúak...lehet az avonos gél lakk,az bírja max 2-3 napig,de a tobbi már másnap lejön. van,hogy egészben le lehet húzni a körmömről,mert a teteje egyben felválik..
2016. júl. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Válaszolni nem tudok de ugyanezt tapasztalom én is.Mindegy,hogy olcsó vagy drága.Egy mosogatást se bírnak ki szinte még ha vigyázok is rá.

Az összeesküvés elméletem szerint azért csinálják rossz minőségűre a lakkokat,hogy mindenki körmöshöz járjon műkörmört rakatni az nagyobb üzlet.

2016. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az összeesküvés elméletem szerint azért csinálják rossz minőségűre a lakkokat,hogy mindenki körmöshöz járjon műkörmört rakatni az nagyobb üzlet."


???


Az Avon azért csinál rossz lakkokat, hogy elmenj egy manikűröshöz? Hol van ebben nekik a profit?

2016. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fuh,mosogatásról,takarításról ne is beszéljünk xd még ha néha felveszek egy kesztyűt,abban is lehámlik
2016. júl. 12. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2# Érdekes mert a kérdező azt írta,hogy pont az Avonos körömlakk bizonyult a legtartósabbnak. ???

Más cégeknél akik gyártanak egyéb körömápolási szereket,eszközöket nagyon is elképzelhetőnek tartom,hogy csak a szakemberek számára elérhető,professzionális termékeiket készítik jó minőségűre.

2016. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
avonos gél lakkhoz képest azért ne csak 2-3 napig legyen már sértetlen :D elég borsos ára van. amúgy tök jó,hogy a kérdésre senki se válaszol,csak az első hozzászólást analizáljátok :D
2016. júl. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!